جوراب

9 آگهی

ویژه جوراب بچه دخترانه 2 عکس

جوراب دخترانه در چند رنگ

29,000 تومان

نی نی مد
جوراب شلواری کودک 1 عکس

جوراب شلواری در چند رنگ

69,000 تومان

نی نی مد
جوراب شلواری کودکانه 1 عکس

جوراب شلواری سفید صورتی

69,000 تومان

نی نی مد
جوراب نوزادی 4 عکس

جوراب نوزادی در چند رنگ

20,000 تومان

نی نی مد
جوراب نوزاد دخترانه 2 عکس

جوراب ساق بلند گیپوری

45,000 تومان

نی نی مد
جوراب دخترانه بچه گانه 3 عکس

جوراب دخترانه پاپیونی

39,000 تومان

نی نی مد
جوراب دخترانه کودکانه 1 عکس

جوراب دخترانه توری و پاپیونی

29,000 تومان

نی نی مد
جوراب دخترانه 2 عکس

جوراب دخترانه پاپیونی

40,000 تومان

نی نی مد

جوراب بچه گانه

جوراب یکی از ملزومات اصلی برای افراد به خصوص کودکان محسوب می‌شود که به ندرت در فکر آن هستیم تا بهترین کیفیت موجود را بخریم و صرفاً به خاطر زیبایی آن را انتخاب نکنیم و راحتی پاهایمان را هم در نظر بگیریم. جوراب بچه گانه امروزه به دلیل طرح‌های جذاب و فانتزی و رنگارنگی که دارد باعث شده جلوه بیشتری را به جوراب‌های کودکان دهد و همین امر زمینه را برای خرید بیشتر فراهم کرده است.
اما نکته حائز اهمیت در انتخاب جوراب بچه گانه در درجه اول جنس و کیفیت عالی آن می‌باشد و سپس رنگ و زیبایی آن بوده تا توجه کودک را هم به خود جلب کند. در واقع جنس جوراب نوزادی باید از پنبه و نخ تهیه شود و بسیار نرم و قابل کشش باشد.

نکات خرید جوراب کودک

وقتی صحبت از جوراب کودک می‌شود به سرعت زیبایی و جذابیت آن ما را به وجد می‌آورد اما در کنار طراحی منحصر به فرد آن، رعایت اصول اولیه در خرید جوراب بچه گانه امری ضروری و قابل تأمل است که باید بدان توجه نمود:

  •  انتخاب جوراب‌های نخی بچه گانه با توجه به بافت نرم و سبک و راحت بودن آن از اهمیت بالایی برخوردار است.
  •  طراحی‌های چشم نواز و زیبا در جوراب‌های بچه گانه همراه با رنگ‌آمیزی‌های دلنشین روی جوراب دومین عامل مؤثر در خرید جوراب نوزادی می‌باشد.
  •  اندازه و ابعاد مناسب جوراب بچه گانه عامل مؤثر دیگر در خرید جوراب برای کودکان می‌باشد که باید متناسب با سن و سایز پای کودک باشد. کمی بزرگ‌تر و یا کوچک‌تر بودن جوراب می‌تواند فشار فراوانی به پاهای او وارد کند که باید به آن توجه نمود.