درباره ما

وبسایت و اپلیکیشن سیسنینی پس از ماه ها تحقیقات، در سال 1398 فعالیت خود را در کارخانه نوآوری آزادی، آغاز نمود و با توجه به نیازهای جامعه و پدران و مادران و همچنین تولیدکنندگان و فروشندگان و ارائه دهندگان تمامی خدمات و محصولات در حوزه ی مادر و کودک، اهداف خود را پایه گذاری نمود.

مجموعه سیسنینی به عنوان جامع ترین وبسایت و اپلیکیشن در حوزه ی مادر، کودک، سیسمونی در تلاش است تا با آگاهی رسانی در تمامی زمینه های این حوزه در کنار والدین، نوزادان، کودکان و همچنین تولیدکنندگان و فروشندگان و نیز تمامی ارائه دهندگان خدمات و محصولات، از قبل از دوران بارداری تا زمان هفت سالگی کودکان باشد. رسالت این مجموعه، دستیابی و ارتباط مستقیم و بدون واسطه ی مشتریان نهایی، به عرضه کنندگان تمامی کالاها و خدمات در حوزه مادر و کودک می باشد. وبسایت و اپلیکیشن سیسنینی به طور کلی شامل سه بخش می باشد.

آگهی ها

این بخش شامل آگهی های کالاهای مربوط به مادران، نوزادان و کودکان تا سن هفت سالگی می باشد.

فضای بنرها نیز در اختیار تبلیغات و معرفی تمامی فعالان و ارائه دهندگان کالا و خدمات در این حوزه می باشد. مجموعه سیسنینی به هیچ عنوان در فروش محصولات دخالتی ندارد و آگهی ها تماماً تبلیغات تولیدکنندگان و فروشندگان و ارائه دهندگان کالا و خدمات در این حوزه می باشد.

مقالات

این بخش شامل اطلاعات و مقالاتی می باشد که والدین نوزادان و کودکان، در زمان قبل از بارداری و نیز طی هفته ها و ماه های بارداری و همچنین پس از زایمان تا هفت سالگی فرزندان، تمامی آنچه را که باید بدانند و اقداماتی که لازم است انجام دهند را در اختیارشان قرار می دهد.

سرگرمی و خدمات

این بخش شامل سرگرمی های کودکان (از قبیل داستانهای صوتی و تصویری و بازیهای کودکانه و آموزشی و...) و خدمات (از قبیل آنالیز نقاشی کودکان توسط روانشناسان و...) می باشد.