درباره ما

مجموعه سیس نی نی در پائیز 1398 فعالیت خود را در کارخانه نوآوری آزادی آغاز نمود و تنها پلتفرمی در کشور میباشد که در حوزه ی کودک و والدین سعی نموده تا حد امکان تمامی نیازهای آنها را برطرف کند و در یک جا گردآوری نموده است.
وبسایت و اپلیکیشن sis nini از بخشهای زیر تشکیل شده است:
1)ویدئوهای آموزشی : که تماما تولید محتوای این مجموعه میباشد وصحبت های دکترها و روانشناسان و کارشناسان متخصص  شامل موضوعاتی از قبیل روانشناسی کودک و والدین،مُد و پوشاک، پوست و مو و زیبایی،زبانهای خارجی،نقاشی و هنر،ورزشی و ... میباشد.
2)دانستنی ها : که شامل صدها مقاله ی تولید شده ی این مجموعه میباشد که تمامی اطلاعاتی که والدین نیاز دارند بدانند گردآوری شده است و شامل بخش های متنوعی همچون تمامی هفته های بارداری،روانشناسی کودک،بارداری و زایمان،نوزاد و سیسمونی،کودکان توان خواه و ... میباشد.
3)آگهی ها : در این بخش والدین میتوانند آگهی ها و تبلیغات تمامی کالاها و خدماتی که برای خود و کودک نیاز دارند مشاهده کنند و دارای انتخاب لیست مقایسه بین کالاهای یک دسته بندی و فیلترهای متنوع جهت بهتر شدن فرآیند تصمیم گیریشان میباشد و پس از انتخاب با برداشتن شماره تماسی که در هر آگهی وجود دارد میتوانند مستقیما به تولیدکننده یا فروشگاه آن محصول و خدمات تماس بگیرند.این بخش هم دارای آگهی های قسمت های مختلفی مثل اتاق خواب کودک،اسباب بازی و سرگرمی،ایمنی و مراقبت،بهداشت شخصی و حمام،پوشاک،حمل و گردش و سفر،غذاخوری و تغذیه،لوازم مادر و ... میباشد.
4)بازی و سرگرمی : در این بخش در وبسایت برای بزرگسالان و در اپلیکیشن برای کودکان آیتم های بازی و سرگرمی(مخصوصا از لحاظ آموزشی برای کودکان در اپلیکیشن)تدارک دیده شده است که در اپلیکیشن در اتاق سرگرمی کودک موارد متنوعی همچون لالایی ها و قصه ها و آموزش اعداد و حروف فارسی و انگلیسی و همچنین صدا و اسامی حیوانات وکارتون و ... وجود دارد.
5)ارسال نقاشی و تحلیل آن : در این قسمت والدین میتوانند نقاشی کودکان را از طریق وبسایت و یا اپلیکیشن ارسال نمایند تا روانشناسان به صورت کاملا رایگان برایشان تجزیه و تحلیل نمایند و نقاشی به اسم کودک منتشر میشود.نقاشی بچه ها از لحاظ روانشناسی حرف های زیادی برای گفتن دارد که متاسفانه در کشور ما به این قضیه خیلی بها داده نشده است وسیس نینی یک بخش خود را به این موضوع اختصاص داده است.
«شایان ذکر است که مجموعه سیسنینی با افتخار رسالت اجتماعی خود را برای کودکان توان خواه اختصاص داده است و بخش های مختلفی همچون گرفتن تخفیف برای این عزیزان در آگهی ها و مقالات مربوط به این کودکان و همچنین ویدئوهای آموزشی از این دست میباشد.در مسابقاتی از قبیل مسابقه ی نقاشی،این دلبندان هم جزو ما هستند و میتوانند شرکت کنند و قسمتی از جوایز برایشان اختصاص داده میشود»