غذاخوری و تغذیه کودکان

12 آگهی

ویژه پیش بند کودک 3 عکس

پیش بند کودک طرح دار

105,000 تومان

فروشگاه مکسی نی نی
ویژه ظرف غذای گیاهی بچه گانه بامبو 2 عکس

ظرف غذای کودک ۵ تکه

110,000 تومان

فروشگاه مکسی نی نی
ویژه شیشه شیر نچرال فیلینگ چیکو 1 عکس

شیشه شیر چیکو آنتی کولیک آبی و صورتی

210,000 تومان

فروشگاه مکسی نی نی
دستگاه استریل چیکو 2 عکس

دستگاه استریل چیکو با دو سبد در دو طبقه

1,820,000 تومان

فروشگاه مکسی نی نی
ظرف غذای گیاهی بامبو 4 عکس

ظرف غذای کودک ۵ تکه

110,000 تومان

فروشگاه مکسی نی نی
آب چکان و خشک کن شیشه شیر چیکو 3 عکس

آب چکان و خشک کن شیشه شیرو پستانک چیکو

395,000 تومان

فروشگاه مکسی نی نی
پستانک چیکو 3 عکس

پستانک چیکو ارتودنسی فیزیو کامفورت

140,000 تومان

فروشگاه مکسی نی نی
ست شیشه شیر نوزاد نچرال 2 عکس

نچرال چیکو در دو طرح دخترانه و پسرانه

455,000 تومان

فروشگاه مکسی نی نی
آب چکان خشک کن شیشه شیرو پستانک 2 عکس

آب چکان و خشک کن شیشه شیرو پستانک یوکیدو

155,000 تومان

فروشگاه مکسی نی نی
ظرف غذای گیاهی کودک 4 عکس

ظرف غذای کودک بامبو ۵ تکه

110,000 تومان

فروشگاه مکسی نی نی
صندلی غذا کودک سه کاره بیبی فورلایف 4 عکس

صندلی غذای کودک تاشو بیبی فورلایف در دو رنگ

2,450,000 تومان

فروشگاه مکسی نی نی
فلاسک آب و غذا hello dream 1 عکس

فلاسک آب و غذا استیل

155,000 تومان

فروشگاه مکسی نی نی

غذاخوری و تغذیه ی کودک

غذاخوری و تغذیه کودک جزء اولین کارهایی است که در آغازین دقایق پس از به دنیا آمدن نوزاد آغاز می شود. تولد فرزند آغاز دوره ای جدید از زندگی مادر محسوب می شود. فردی که قبل از آن فقط نقش همسر را بر عهده داشت از این پس یک سر خواهد داشت و هزار سودا. مراقبت از کودک، تغذیه ی او، تعویض و شستشوی پوشک و لباس، حمام کودک، محافظت از کوک و مراقبت از او در زمان بیماری و...
اینجاست که تیز بینی و قدرت مدیریت  یک مادر به کمک او آمده در امر خطیر فرزند داری به او یاری می رساند. یکی از جنبه های مدیریتی والدین در مراقبت از کودک استفاده ی بهینه ی آنان از ابزار و وسایلی است که می تواند کمک بزرگی به بهره وری و صرفه جویی در هزینه و وقت مادران کرده آنان را از انجام فعالیت های مداوم و زیادی که حتی می تواند به سلامتی آنان آسیب برساند بی نیاز کند. این ابزار طیف وسیعی را در بر می گیرد که رسالت اصلی بسیاری از آنان کمک به مادر در امر غذاخوری و تغذیه ی کودک است.

ابزارهایی مانند شیشه شیرهای مختلف که هر یک کاربردی جداگانه و مفید داشته و آغاز مشارکت کودک در غذاخوری و تغذیه را رقم می زند. مورد مهم دیگر انتخاب درست و اصولی ظروف غذاخوری و تغذیه ی نوزاد است ظروفی که در عین داشتن جذابیت ظاهری برای کودک موجبات سرو آسان و درست و اصولی غذا را فراهم کند. قاشق های مخصوص کودک با سایز و میزان گودی مناسب، ظروف عمدتا در دار، و لیوان ها و قمقمه های مخصوص کودک حتی پیش بندهای مناسب را نیز می توان در این دسته بندی جای داد. 

ابزارهای دیگری نیز مانند صندلی مخصوص غذای کودک امر غذاخوری و تغذیه نوزاد را تبدیل به نوعی بازی آمیخته با لذت و آسانی برای کودک و مادر می کند. ابزارهایی نیز مرتبط با غذاخوری و تغذیه بچگانه  وجود دارند که حائز اهمیت هستند. اهمیت فراهم کردن امکان استریل بهداشتی شیشه شیرها و ظروف کودک بر کسی پوشیده نیست. دستگاه های استریل بطری و ظروف غذاخوری و تغذیه ی نوزاد این امکان مهم را برای خانواده ها فراهم می کند تا با تضمین سلامت ظروف کودک با خاطری آسوده به تغذیه ی نوزاد  خود بپردازند. گرم کن های الکتریکی غذا و بطری کودک نیز وسیله ی بسیار کاربردی و کارآمد در انجام  بهینه ی امر تغذیه و غذاخوری کودک هستند.

ظروف غذاخوری کودک باید از مواد با کیفیت و مقاوم تشکیل شوند تا زمانی که به سمت دیوار پرت می شوند به راحتی نشکنند. باید بتوان آن ها را داخل ماکروویو گذاشت و البته باید به راحتی شست و شو داده شوند.