کفش بچه گانه

نمایش 12 از 29 آگهی

انواع، قیمت و خرید کفش بچه گانه

پا قلب دوم هر انسانی به حساب می آید و کفش راحت، راحتی پا را فراهم می کند به خصوص اگر قرار باشد، این کفش برای کودک شما تهیه شود، حساسیت و نگرانی شما دو چندان می شود.  همیشه به عنوان ملاک مهم و اساسی به خصوص اگر بچه باشد. این حساسیت دو چندان می شود. اگر کودک شما 18 ماهگی را پشت سر گذاشته باید به دنبال کفش بچه گانه مناسبی برای او بگردید چرا که آغاز راه رفتن است و قدم برداشتن، مستلزم داشتن کفش خوب است.

قیمت کفش نوزادی

اگر کیفیت، اولویت اول شما باشد، قیمت و برند کفش در حاشیه قرار می گیرد. سن کودک، اندازه پا، جنس و انعطاف پذیری کفش از جمله ملاک های مهم در انتخاب کفش برای کودک می باشد. البته خرید کفش نوزاد برای سیسمونی بیشتر بحث زیبایی و دخترانه و پسرانه بودن کفش در میان است.

خرید کفش کودک

نیاز به توضیح نیست اگر بگوییم خرید کفش برای محافظت از پای کودک است اما این نکته قابل ذکر است که استفاده از کفش کودک، با اندازه درستی که شما از پای کودکتان می گیرید ارتباط مستقیم دارد. این طرز فکر که کفش جا باز می کند را کنار بگذارید. با توجه به سن کودک، در نظر داشته باشید هنگام اندازه گیری، شست پای کودک باید یک و نیم سانت با نوک کفش فاصله داشته باشد. با توجه به اینکه کودک در حال رشد می باشد، انتخاب یک سایز بزرگ تر، گزینه بهتری خواهد بود. اندازه گیری را با خط کش و یا متر می توانید انجام دهید.  یکی دیگر از مهم ترین نکات در خرید کفش نوزادی و بچه گانه، جنس آن است. دقت داشته باشید کفش از انعطاف پذیری بالایی برخوردار باشد. میزان انعطاف پذیری را با خم کردن کفش می توانید بسنجید.

در پایان یادآور می شود، شرایط اقتصادی قابل درک است اما به دلیل صرفه جویی در هزینه، بیماری پوستی را به جان فرزندتان نیندازید. کفش بچه گانه و نوزادی برادر یا خواهر بزرگتر را به پای فرزند کوچکتر نکنید، قارچ و باکتری، بستر بیماری پوستی را فراهم می کنند. خرید یک کفش کودک جدید نه تنها حس خوبی را به شما و کودکتان می بخشد بلکه در سلامت او نیز نقش بسزایی دارد. کفش در کیفیت، رنگ بندی و قیمت های متنوعی وجود دارد که انتخاب را برای شما آزاد می گذارد.

برای انتخاب کفش مناسب برای خودتان چه مدت وقت می گذارید ؟ باید بیشتر از آن برای انتخاب کفش کودک صرف کنید.

خرید کفش نوزاد پسر

برای خرید کفش نوزاد پسرانه می بایست با توجه به اندازه و سایز پای نوزاد خود مقداری بزرگتر از سایز آن را خریداری نمایید. البته منظور از خرید کفش با سایز بزرگ این نیست که چند سایز بزرگتر و یا اینکه در حدی باشد که کفش از پای نوزاد رها شود فقط در حدی که فیت پای نوزاد شما نباشد چراکه به هر حال یک نوزاد پسر و یا دختر هنوز به راه افتادن نیافتاده و خیلی تفاوتی ندارد که سایز آن پا را بزند و یا خیر.

خرید اینترنتی کفش بچه گانه

برای خرید کفش برای کودک خود می بایست دقت زیادی نمایید. البته بستگی به موتردی دارد مانند اینکه قصد خرید کفش برای بچه چند ساله را دارید؟ اگر قرار است کفش برای سن 10 سال بگیرید یعنی کودک شما در سن رشد می باشد و در سایز بندی آن دقت بالایی نیاز است. حال سئوال اینجاست که که آیا خرید اینترنتی کفش بچه گانه درست است یا خیر؟ مسلما وقتی کودک را به مغازه و فروشگاه کفش فروشی می برید میتواند هر کفش را بپوشد و سایز آنرا تست نماید ولی خیلی از فروشگاه های اینترنتی کفش و یا وسایل کودک و نوزاد موجود هستند که سایز کفش را دقیقا با اندازه کامل دور پا، سایز مچ پا، فاصله و پهنای پنجه و دیگر موارد را در محصول انتخابی شما ارائه میدهند و حتی با خرید کفش برای کودکتان میتوانید آنرا تا یک هفته بدون هیچ دلیلی عودت کنید و پس دهید. البته اگر در فروشگاه اینترنتی کفش نوزاد و کودکتان را انتخاب کنید و در فروشگاه یا نمایشگاهی آن برند را بپوشید مطمئن تر به نظر می رسد. البته در صورتی که قیمت کفش اینترنتی ارزانتر از فروشگاه کفش باشد.

خرید اینترنتی انواع کفش بچه گانه ایرانی

اگر قصد خرید کفش کودک را دارید توصیه میکنیم حتما به تولید کنندگان داخلی سر بزنید و از برندهای کفش بچه گانه ایرانی نیز استفاده نمایید.

جهت خرید اینترنتی کفش بچه گانه ایرانی میتوانید آگهی آنها را در همین گروه یعنی گروه آگهی کفش بچه گانه دیدن فرمایید و از بهترین برندهای کفش کودک ایرانی دیدن و به طور مستقیم از تولید کننده آن خرید خود را انجام دهید.

کفش ملی بچه گانه

کفش بچه گانه ملی یکی از نمونه های تولید کننده های داخلی می باشد.

خرید اینترنتی انواع کفش بچه گانه خارجی

کفش بچه گانه خارجی در مقایسه با نمونه داخلی خوب و بد دارد و از نظر کیفیت و قیمت متفاوت می باشد. مثلا ممکن است شما یک کفش بچه گانه آلمانی و ترک را که برند معروفی هم باشد بتوانید با همان کیفیت و قیمتی پایینتر در نمونه برندهای ایرانی کفش کودک پیدا کنید. این را بدانید خرید کفش بچه گانه خارجی صرفا دلیل بر کیفیت بالای آن نخواهد بود و باید دقت بیشتری برای این موضوع نمایید.
ما در وب سایت سیسنینی سعی کردیم از بهترین تولیدکنندگان کفش نوزاد و کودک بهترین ها را انتخاب نماییم تا بتوانید از بین برندهای متفاوت از نظر قیمت و کیفیت، یک انتخاب خوب و درست داشته باشید.

کفش بچه گانه خارجی دخترانه

کفش بچه گانه خارجی دخترانه و پسرانه در برندهای مختلف با کیفیت های متفاوتی موجود می باشد. اگر قصد خرید از برند خارجی خاصی داشته باشید ما برخی از برندهای معروف کفش بچه گانه را برای دختر دلبندتان اشاره می کنیم. لازم بذکر است که این برندها صرفا جهت معرفی بوده و قصد هیچ تبلیغ و حمایتی از این برندها را نداریم. برندهای مانند کفش بچه گانه آدیداس (adidas) که یک شرکت آلمانی می باشد و کیفیت آن نیازی به تعریف ندارد چرا که حتی شما اگر تا به حال کفش یا کتونی آدیداس اورجینال خریداری نکرده باشید ولی قطعا نام آن و کیفیت آنرا بخوبی واقف هستید زیرا کفش بچه گانه آدیداس یکی از بهترین برندهای معروف دنیا می باشند. از دیگر برندهای کفش بچه گانه خارجی دخترانه میتوان به برند اسیکس (Asics) نیز اشاره کرد. کفش اسیکس یک برند ژاپنی است که یکی از برندهای مطرح کتانی در دنیا می باشد که از سال 1942 تا کنون در حال تولید کفش بچه گانه و بزرگسال برای کشورهای مختلف در دنیا می باشد.

کفش نایک بچه گانه

اگر به دنبال خرید کفش بچه گانه دخترانه یا پسرانه هستید میتوانید پس از تحقیق و بازدید از برندهای کفش کودک ایرانی در صورتی که خواسته های شما را برطرف نکرد سراغ کفش نایک بچه گانه نیز بروید البته این به معنای تایید یا عدم تایید نایک بچه گانه نخواهد بود و صرفا یک پیشنهاد می باشد چرا که کفش بچه گانه نایک یکی از برندهای معروف و باکیفیت کفش نوزادی، کودک و بچه گانه و همچنین بزرگسال می باشد که سابقه تولید نایک نیز طول و دراز است.