نمایش 12 از 85 آگهی

اتاق خواب کودک دختر و پسر

با توجه به این که امروزه وسایل ارتباطی پیشرفت کرده اند، عموم مردم از سبک زندگی های جوامع مختلف آشنایی پیدا کرده اند و تا حدودی در تلاشند تا سبک زندگی خود را به آنها نزدیک کنند. یکی از نمودهای این امر در زندگی های امروزی تدارک دیدن سیسمونی های آن چنانی برای نوزادان و تزیین اتاق خواب کودک با استفاده از وسایل گران قیمت و در برخی مواقع بی استفاده می باشد. خرید وسایل گران قیمت و تزیینی صرفاً منجر به داشتن یک اتاق زیبا برای کودک نیست، بلکه در بیشتر موارد با استفاده از لوازمی ساده و در عین حال متناسب با سن و روحیات کودک می توان شیک ترین اتاق را برای وی تدارک دید. امروزه در بسیاری از جوامع روستایی و شهری یک اتاق به عنوان اتاق خواب نوزاد در نظر گرفته می شود که برای تزیین و جلوه ی زیبای آن می توان به جای استفاده از لوازم لوکس و گران قیمت از روش های ساده ای استفاده کرد.

دکوراسیون اتاق خواب نوزاد

شما می توانید با خرید یک ست زیبای خواب شامل تخت نوزاد و کمد نوزاد و همچنین چیدن آن به روش اصولی و متناسب با هندسه ی اتاق و رنگ آمیزی دیوارها با توجه به جنسیت کودک و استفاده از رنگ های شاد و در عین حال آرامش بخش، یک اتاق خواب بچه گانه ی زیبا برای کودک دلبند خود تدارک ببینید.

وسایل اتاق خواب کودک

چیدن اسباب بازی های کودک در کمد مخصوص و استفاده از آویزهای جذاب می تواند بر زیبایی این اتاق می افزاید. گذشته از این موارد، استفاده از پرده ی هماهنگ با چیدمان اتاق و رنگ بندی دیوارها می تواند اتاق کودک را جذاب تر نشان دهد. رعایت این اصول شما را در داشتن یک اتاق خواب ایده آل برای فرزندتان کمک کرده و آرامش را برای کودک دلبندتان به ارمغان می آورد. در ضمن به شما کمک می کند تا به راحتی بتوانید کودک را برای مدتی در اتاق تنها بگذارید بدون این که نگران چیزی باشید. البته در این میان باید مرتب و تمیز بودن اتاق مد نظر باشد. حتی می توانید چند قاب عکس از کودکتان را نیز به دیوار متصل نمایید تا ازیبایی این اتاق را دو چندان کند. استفاده از این نکات در چیدمان و تزیین اتاق خواب برای کودک باعث می گردد تا فرزندتان دارای روحیه ی شادی بوده و خود شما هم در طول مدت زمانی که با کودک در اتاق هستید احساس راحتی و آرامش کنید.

اتاق خواب نوزاد دخترانه و پسرانه

بالش کودک، بالش شیردهی، بالش بارداری، تخت نوزاد کنار مادر، تزئینات اتاق کودک، تشک کودک و نوزاد، جا پوشکی تشکچه تعویض، سرویس رو تحتی، قنداق، پتو، چراغ خواب کودک، گهواره، تخت، کمد، دراور که به نوعی جزو لیست خرید لوازم نوزاد می باشد.

اتاق خواب نوزاد دختر

یک سرویس اتاق خواب کامل نوزاد شامل تمامی این موارد می شود. این ها نه یکسری مورد اضافه و تجملی ، بلکه ابزاری بسیار کارآمد هستند که باید در راستای راحتی نوزاد و خود شما به کارگرفته شوند. البته انتظار نمی رود که یک سرویس اتاق خواب نوزاد کامل را یک شبه بنویسید و تهیه کنید. یکی از مشکلات والدین نوزاد تمیز کردن دست گل هایی است که فرزندشان هر از گاهی به آب می دهد ؛ بنابراین باید هنگام خرید سرویس برای اتاق خواب به کیفیت و مواد سازنده آن ها توجه کرد.

اتاق خواب نوزاد پسر

اتاق خواب نوزاد پسر معمولا از رنگهای آبی، سبز، قرمز، سبز و دیگر رنگهای آرام سرد و گرم استفاده میشود البته محدودیت و اجباری در انتخاب رنگ اتاق خواب نوزاد پسر وجود ندارد و میتوانید از وب سایت سیسنینی بخش مربوط به اتاق خواب کودک، آگهی های مورد علاقه تان را مشاهده کنید و برای اتاق خواب نوزاد پسرتان لوازم لازم مثل تخت و کمد و وسایل تزوینی و ... خریداری نمایید.

اتاق خواب کودک پسر

اتاق خواب کودک پسر شامل تخت خواب و کمد با طرح های بتمن، میکی موس، ماشین های مسابقه ای و شخصیت های کارتونی جذاب پسرانه استفاده می شود.

اتاق خواب کودک دختر

در اتاق خواب کودک دختر نیز یک تخت کودک طرح سیندرلا، باربی و دیگر شخصیت های مورد علاقه یک کودک دختر می تواند جذاب باشد. همینطور برای تهیه و خرید وسایل اتاق خواب کودک دختر می توانید از آکهی های موجود که از بهترین تولیدکنندگان با بهترین قیمت و کیفیت قابل قبول انتخاب کنید و قیمت های آنرا نیز مقایسه فرمایید.

اتاق خواب نوزادی

قبل از به دنیا آمدن نوزاد دلبندتان می بایست یک اتاق خواب نوزادی با ظاهری شیک و آرام و فانتزی ایجاد نمایید تا اتاق خواب نوزادی بعنوان یک خاطره در زمان خودش ثبت گردد.

اتاق خواب بچه

اتاق خواب بچه نباید خیلی شلوغ و وسایل آن در دسترس باشد. منظور از اینکه میگوییم در اتاق خواب بچه نباید وسایل بچه در دسترس باشد بعلت این است که گاهی بچه ها هنوز به سنی نرسیدند که بتوانند از وسایل و اسباب بازی های آن دوره سنی استفاده کنند ولی اگر در اتاق خواب بچه همه وسایل در دسترس باشد این اتفاق خواهد افتاد.