نمایش 12 از 20 آگهی

کالسکه بچه و وسایل حمل نوزاد

نوزاد در اولین روزهای تولد خود، به رسیدگی و توجه کامل توسط مادرش که شامل: تغذیه مناسب، خوابی آرام و مکانی مناسب و راحت برای استراحت نیاز دارد و این به تنهایی برای رشد و پرورش او کافی نیست. او در کنار این عوامل مؤثر در رشد و نمو خود، به سفر و گردش هم نیازمند است که به دلیل ناتوانی و ضعیف بودن در اوایل تولدش، کمک و همیاری والدین خود را می‌طلبد.

در همین راستا حمل و گردش و سفر کودک در اوایل به دنیا آمدنش در روحیه او بسیار مؤثر بوده و مادر می‌تواند با توجه به شرایط آب و هوایی و وجود یکسری وسایل و امکانات نوزاد خود را به بیرون ببرد مانند صندلی ماشین، آغوشی و... که میتواند جزئی از وسایل مورد نیاز برای سیسمونی نوزاد نیز محسوب شود.

این امکانات جهت حمل و گردش سفر نوزادی توسط مادر باید تهیه گردد تا با خیالی آسوده نوزاد خود را به سفر و گردش ببرد که از جمله آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کالسکه بچه

به طور کلی دو نوع کالسکه برای کودک و یا نوزاد وجود دارد که نوع برگشتی آن برای نوزادان بزرگتر و نوع روبه روی آن معمولاً برای نوزادان کوچک‌تر استفاده می‌شود؛ نکته ضروری در انتخاب کالسکه سبک وزن بودن و استحکام و دوام کافی آن می‌باشد.

تهیه ساک لوازم کودک یا نوزاد

استفاده از ساک و کیف نوزاد جهت جمع‌آوری و نگه داری وسایل مورد نیاز کودک یکی از مهم ترین لوازمی است که مادر به شدت به آن نیازمند است چرا که ضروری‌ترین مایحتاج نوزاد خود را که شامل شیر خشک، پوشک، لباس است را در آن قرار داده است. این ساک تا اوایل 2 سالگی جزء جدانشدنی و همراه همیشگی مادر است.