تخت خواب کودک

10 آگهی

تخت خواب مدل بوگاتی 1 عکس

در سه رنگ :قرمز. - سفید - آبی. و سفید آبی ترکیبی

2,630,000 تومان

آرادچوب
تخت خواب بچه مدل بتمن 3 عکس

در سه رنگ (سفید، زرد، مشکی)

2,950,000 تومان

آرادچوب
تخت خواب کودک ماشینی 1 عکس
تخت کنار مادر چیکو 3 عکس

تخت کنار مادر نکست تومی چیکو

1,980,000 تومان

فروشگاه مکسی نی نی
تخت کودک کنار مادر کیکابو 4 عکس

تخت نوزاد کنار مادر چرخ دار

1,990,000 تومان

فروشگاه مکسی نی نی
تخت کنار مادر کیکابو مدل ناننا 4 عکس

تخت نوزاد کنار مادر چرخ دار و دارای پشه بند

2,690,000 تومان

فروشگاه مکسی نی نی

خرید تخت خواب نوزاد

تحقیقات محققان امروزه نشان می دهد که نوزاد و یا کودک باید بر روی تخت بخوابد، که همین امر و همچنین جلوه ی زیبای و لاکچری این تخت ها باعث شده تا والدین خرید تخت خواب کودک را برای فرزند دلبند خود ضروری بدانند. در واقع می توان چنین گفت که تخت خواب نوزادی امروزه یکی از عناصر لازم در اتاق کودک محسوب می شود. اما پدر و مادرهای عزیز باید در هنگام خرید آن به چند نکته توجه کنند که در این متن درباره ی آن سخن خواهیم گفت.

ویژگی های تخت خواب کودک

با توجه به ابعاد کم و جمع و جور خانه های امروزی، شرکت های سازنده ی تخت خواب بچه گانه، آنها را در ابعاد کوچک و با قابلیت انعطاف پذیری در ابعاد می سازند تا با بزرگ شدن کودک بتوان ابعاد آن را تا حد خاصی تغییر داد. از آن جایی که کودک در یک سال اول زندگی بیشتر وقت خود را در خواب می گذراند، باید تختی که به عنوان تخت خواب کودک خریداری می شود دارای یک سری ویژگی ها باشد که این خصوصیات عبارتند از:

  •  ابعاد و سایز مناسب تخت
  •  ارتفاع مناسب و داشتن قابلیت تنظیم
  •  پایداری و استحکام قابل قبول
  •  داشتن چرخ های متحرک

امکانات تخت خواب نوجوان

با توجه به این که در ساخت تخت برای کودکان اندازه و سایز استانداردی وجود ندارد باید سن و سایز کودک خود را در نظر گرفته و متناسب با آن اقدام به خرید نمایید. داشتن قابلیت تظیم ارتفاع کفی تخت نیز باعث می شود تا شما مدت ها به خرید تخت دیگری برای کودک نیاز نداشته باشید؛ زیرا در ماه های اولیه به دلیل عدم تحرک کودک می توانید ارتفاع کفی آن را بالا برده و با بزرگ شدن و کسب قابلیت دست و پا زدن و چهار دست و پا راه رفتن و ... ارتفاع آن را کاهش دهید.