پوشاک کودک

12 آگهی

ویژه سوئیشرت کودک نخ پنبه ای 1 عکس

دورو

38,000 تومان

تولیدی لباس بچه
ویژه کفش چسبی بچه گانه 2 عکس

کفش چسبی جنس چرم صنعتی

25,000 تومان

نی نی پوش ایران
ویژه کفش بچه و نوزادی 2 عکس

کفش کتونی اسپرت

69,000 تومان

نی نی پوش ایران
ویژه پاپوش نوزادی در دو رنگ 1 عکس

پاپوش نوزادی چسبی

20,000 تومان

نی نی پوش ایران
ویژه شلوار جین اسمارت 4 عکس

شلوار جین کودک ترک

165,000 تومان

فروشگاه مکسی نی نی
ویژه تل سر کودک 3 عکس
ویژه تاج گل کودک 3 عکس
ویژه سارافون دخترانه طرح خرگوش 3 عکس

سارافون خرگوشی

159,000 تومان 170,000 تومان

نی نی مد
ویژه سارافون کت کودک 3 عکس

سارافون کت در رنگهای زیبا

170,000 تومان

نی نی مد
ویژه کلاه بچه گانه 4 عکس

کلاه در چند رنگ

75,000 تومان

نی نی مد
ویژه سرهمی بچه گانه 1 عکس

سرهمی دوتیکه

225,000 تومان

نی نی مد
ویژه پیراهن دخترانه 2 عکس

خرید پوشاک کودک و نوزاد

پوشاک کودک در کشور‌های مختلف بسیار حائز اهمیت است؛ زیرا کودک پوست بسیار حساسی دارد و در تهیه پوشاک نوزادی از بهترین پارچه‌ها استفاده می‌شود. پوشاک برای کودکان باید لطافت و همچنین الیاف مناسبی باشد و به همین دلیل هم قیمت آن نسبت به لباس بزرگ‌سالان بیشتر است. پوشاک بچگانه شامل لباس خانگی، لباس مجلسی و اسپرت می‌شود.

پوشاک کودک چگونه عرضه می‌شود؟

پوشاک کودک هم مانند سایر البسه در مراکز خرید پوشاک عرضه می‌شود. برای نوزادان اغلب حساسیت بیشتری در انتخاب وجود دارد. پوشاک نوزادی به صورت اینترنتی هم عرضه می‌شود که در این مورد باید دقت بیشتری در خرید داشته باشید و از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر خریداری کنید.

پوشاک بچه گانه شامل پیراهن، شلوار، جوراب، کلاه و غیره می‌شود. در تولید لباس کودک از پارچه‌های نخی و جین بیشتر استفاده می‌شود. این پوشاک معمولاً قبل از تولد کودک برای سنین مختلف تهیه می‌شود. اغلب تحت عنوان سیسمونی خانواده‌های دو طرف برای کودک خرید‌هایی را انجام می‌دهند که عمدتاً لباس هستند. در انتخاب پوشاک باید مدل‌هایی انتخاب شوند که بتوان به راحتی آن را درآورد و یا به کودک پوشاند. بعضی از افراد تمایل دارند که از لباس‌های مارک‌دار خارجی برای کودک خود استفاده کنند اما آن چیزی که باید بیشتر از مارک لباس به آن توجه داشت، جنس لباس است. لباس‌های مارک‌دار و وارداتی تنها پوشاک مناسب برای کودک نیستند و نمونه‌های داخلی هم حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. پوشاک زمستانه هم از این مقوله مستثنا نیستند و می‌توان به توانمندی‌‌های داخلی در آن زمینه هم اکتفا کرد.

تولیدی‌های مختلفی که در سراسر کشور فعالیت می‌کنند، تولیدات جدیدی را در کشور عرضه می‌کنند که دارای کیفیت‌ مناسبی هستند. این مراکز تولیدی استانداردهای تولید پوشاک را رعایت کرده و اقدام به تولید پوشاک کودک با کیفیت مناسب می‌کنند. لباس نوازدی چند تکه یکی از اصلی‌ترین تولیدات داخلی در عرصه پوشاک بچه گانه است. برای اینکه در هزینه‌ها صرفه جویی بیشتری شود می‌توان از برندهای داخلی با کیفیت به جای برندهای خارجی گران قیمت استفاده کرد.

مراکز تولید پوشاک داخلی معمولاً روی کیفیت بیشتر تمرکز می‌کند تا ظاهر اما برندهایی هم وجود دارند که هر دو را به طرز ایده‌آل برای مشتری به ارمغان می‌آورند. پوشاک کودک فانتزی بسیار محبوب و در عین حال پر فروش هستند اما در خرید لباس کودک اولویت اول باید کیفیت پارچه باشد. پوشاک نوزادی به دلیل مشکلاتی که نوزاد در شیر خوردن و پوشک کردن ممکن است به وجود بیاورد، باید زودتر شسته شود و بنابراین باید کیفیت مناسبی هم داشته باشد.