نمایش 12 از 424 آگهی

پوشاک کودک و لباس نوزاد

پوشاک کودک در کشور‌های مختلف بسیار حائز اهمیت است؛ زیرا کودک پوست بسیار حساسی دارد و در تهیه پوشاک نوزادی از بهترین پارچه‌ها استفاده می‌شود. پوشاک برای کودکان باید لطافت و همچنین الیاف مناسبی باشد و به همین دلیل هم قیمت آن نسبت به لباس بزرگ‌سالان بیشتر است. پوشاک بچگانه شامل لباس خانگی، لباس مجلسی و اسپرت می‌شود.

پوشاک کودک چگونه عرضه می‌شود؟

پوشاک کودک هم مانند سایر البسه در مراکز خرید پوشاک عرضه می‌شود. برای نوزادان اغلب حساسیت بیشتری در انتخاب وجود دارد. پوشاک نوزادی به صورت اینترنتی هم عرضه می‌شود که در این مورد باید دقت بیشتری در خرید داشته باشید و از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر خریداری کنید.

انواع پوشاک بچه

پوشاک بچه گانه شامل پیراهن، شلوار، جوراب، کلاه و غیره می‌شود. در تولید لباس کودک از پارچه‌های نخی و جین بیشتر استفاده می‌شود. این پوشاک معمولاً قبل از تولد کودک برای سنین مختلف تهیه می‌شود. اغلب تحت عنوان سیسمونی خانواده‌های دو طرف برای کودک خرید‌هایی را انجام می‌دهند که عمدتاً لباس هستند. در انتخاب پوشاک باید مدل‌هایی انتخاب شوند که بتوان به راحتی آن را درآورد و یا به کودک پوشاند. بعضی از افراد تمایل دارند که از لباس‌های مارک‌دار خارجی برای کودک خود استفاده کنند اما آن چیزی که باید بیشتر از مارک لباس به آن توجه داشت، جنس لباس است. لباس‌های مارک‌دار و وارداتی تنها پوشاک مناسب برای کودک نیستند و نمونه‌های داخلی هم حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. پوشاک زمستانه هم از این مقوله مستثنا نیستند و می‌توان به توانمندی‌‌های داخلی در آن زمینه هم اکتفا کرد.

خرید پوشاک بچه گانه

تولیدی‌های مختلفی که در سراسر کشور فعالیت می‌کنند، تولیدات جدیدی را در کشور عرضه می‌کنند که دارای کیفیت‌ مناسبی هستند. این مراکز تولیدی استانداردهای تولید پوشاک را رعایت کرده و اقدام به تولید پوشاک کودک با کیفیت مناسب می‌کنند. لباس نوازدی چند تکه یکی از اصلی‌ترین تولیدات داخلی در عرصه پوشاک بچه گانه است. برای اینکه در هزینه‌ها صرفه جویی بیشتری شود می‌توان از برندهای داخلی با کیفیت به جای برندهای خارجی گران قیمت استفاده کرد.

پوشاک بچه گانه با کیفیت

مراکز تولید پوشاک داخلی معمولاً روی کیفیت بیشتر تمرکز می‌کند تا ظاهر اما برندهایی هم وجود دارند که هر دو را به طرز ایده‌آل برای مشتری به ارمغان می‌آورند. پوشاک کودک فانتزی بسیار محبوب و در عین حال پر فروش هستند اما در خرید لباس کودک اولویت اول باید کیفیت پارچه باشد. پوشاک نوزادی به دلیل مشکلاتی که نوزاد در شیر خوردن و پوشک کردن ممکن است به وجود بیاورد، باید زودتر شسته شود و بنابراین باید کیفیت مناسبی هم داشته باشد.

خرید اینترنتی پوشاک بچه گانه

برای خرید پوشاک بچه گانه از فروشگاه های اینترنتی می بایست به نکاتی دقت نمایید. 1- فروشگاه اینترنتی فوق دارای نماد اعتماد الکترونیک باشد تا بتوانید بعد از خرید در صورت بروز مشکل، از طریق سامانه مربوطه مشکل را پیگیری نمایید. 2- در انتخاب لباس و یا شلوار دقت نمایید تا دقیقا مطابق با سایز مورد نظر باشد تا مجبور به پس دادن آن نباشید. 3- حتما از فروشگاه هایی خرید کنید که اندازه ها و اطلاعات لازم برای تعیین سایز را داشته باشد، برای مثال دور کمر، دور ران، اندازه فاق و ... برای شلوار

لباس بچه

برای خرید لباس بچه گانه باید به نکاتی توجه کنید برای مثال سایز لباس بچه شما با توجه به رشد سریع آن در یکسال اول می بایست کمی بزرگتر انتخاب شود. البته لباس بچه اگر بیش از اندازه بزرگ خریداری شود باعث کلافه شدن او می شود که توصیه نمی شود.

لباس نوزاد

برای خرید لباس نوزاد نیز باید نکاتی را رعایت کنید. اگر قصد خرید لباس نوزاد دارید بدانید که جنس لباس خیلی خیلی مهم است چراکه نوزاد دارای پوستی بسیار لطیف بوده و اگر کیفیت و جنس پارچه لباس نوزادتان زبر و خشن باشد دجار خراشیدگی های بسیار ریز بر پوست نوزاد خواهد شد.