صندلی ماشین

5 آگهی

ویژه صندلی خودرو دلیجان  Elite Plus 3 عکس

صندلی ماشین کودک در رنگهای مختلف

335,000 تومان 355,000 تومان

سیسمونی آرین
صندلی ماشین نوزاد بیبی فورلایف 4 عکس

صندلی ماشین ۳۶۰ درجه بیبی فورلایف

2,100,000 تومان

فروشگاه مکسی نی نی
صندلی  عقب خودرو کودک 4 عکس

بیبی لند مدل کامفورت

540,000 تومان

سیسمونی آرین
صندلی خودرو دلیجان مدل Elite Plus 3 عکس

صندلی ماشین کودک در رنگهای دیگر

335,000 تومان 355,000 تومان

سیسمونی آرین
صندلی خودرو دلیجان مدل الیت نیو 4 عکس

صندلی ماشین در ۴ رنگ

410,000 تومان 440,000 تومان

سیسمونی آرین

صندلی ماشین کودک

خانم های باردار قبل از تولد نوزاد خود، در جستجوی تهیه سیسمونی متناسب برای کودک دلبندشان هستند تا بهترین و باکیفیت ترین و ضروری ترین وسایل و امکانات را برای آمدن نوزاد خود فراهم کنید. در نتیجه در انتخاب لوازم کودک خود گاهی سخت گیر می شوند تا بعد از تولد او دچار کمبود وسایل و امکانات مورد نیازش نشود.
یکی از این لوازم مورد نیاز و کاربردی نوزاد، استفاده از صندلی ماشین نوزادی اوست که مخصوص حمل ونقل کودک و یا نوزاد شما می باشد؛ این وسیله کاربردی باعث شده با خیالی آسوده و راحت نوزادتان را در خودرو قرار دهید.

در همین راستا، والدین هنگام گردش و سفر با ماشین به همراه نوزاد خود، نیازمند صندلی ماشین هستند تا هم باعث حفظ سلامتی کودکشان شوند تا از خطرات و تصادفات احتمالی محافظت شود و هم از طرف دیگر ایمنی او را هم تضمین کنند. پس باید در انتخاب صندلی ماشین کودک خود دقت کافی را داشته باشید که بسیار با کیفیت و استاندارد باشد و از مواد اولیه مرغوب و بسیار بادوامی ساخته شده باشد.
صندلی ماشین کودک بسته به سن کودک، در مدل های مختلفی تهیه و در اختیار افراد قرار می گیرد و مناسب ترین مکان برای قرارگیری آن، صندلی عقب ماشین می باشد که بهترین گزینه برای جایگیری کودک است تا آسیبی به او وارد نشود.

برخورداری از سیستم ایزوفیکس در صندلی ماشین کودک و یا نوزاد در نصب صندلی بسیار موثر بوده و بعد از نصب آن، وجود کمربند ایمنی برای محافظت بچه بسیار ضروری و حیاتی می باشد. نکته بسیار مهم این است که قبل از گذاشتن فرزندتان در صندلی ماشین بچه گانه از سالم بودن و تنطیم بودن کمربند آن اطمینان حاصل کنید. پس از خرید صندلی ماشین نوزادی با خیال راحت همراه نوزادتان به سفر بروید و لذت ببرید.