دوچرخه کودک

خرید دوچرخه کودک و نوجوان

دوچرخه نوزادی در واقع همان سه‌چرخه است که برای سیسمونی خریداری می‌شود؛ اما دوچرخه کودک در ابعاد کوچکی است که مناسب کودکان در سنین مختلف است البته در اوایل استفاده از دوچرخه بچه‌گانه باید وسیله‌ای به‌نام کمکی به چرخ‌های آن وصل کنید تا کودکتان به مرور زمان مهارت لازم را کسب کند. دوچرخه برای کودک سن 2 تا 5 سال مناسب نیست و برای این کودکان می‌توانید از سه‌چرخه‌های پلاستیکی در منزل و انواع فلزی آن برای محیط بیرون از منزل استفاده کنید. دوچرخه کودک حتما باید دارای استاندارد‌های لازم باشد به دلیل اینکه ضعف‌های آن می‌تواند مشکلاتی را برای کودکتان به‌وجود بیاورد. دوچرخه سورای یکی از مهارت‌هایی است که تقریبا تمام افراد جهان به آن علاقه‌مند هستند و از کودکی آن را فراگرفته‌اند. با خرید دوچرخه نوزادی شما هم می‌توانید فرهنگ دوچرخه‌سواری را از ابتدا به کودک خود آموزش دهید و هم این‌که یک مهارت مهم و کارآمد را به او آموزش داده‌اید. از جایگزین های مناسب برای سنین پایین تر نیز میتوانید استفاده نمایید مانند ماشین شارژی کودک و یا موتور شارژی.

دوچرخه شهری ارزان

شاید تصور کنید قیمت دوچرخه شهری ارزان به سختی ممکن است پیدا شود ولی اصلا اینطور نیست چراکه شما میتوانید با خرید دوچرخه شهری ایرانی با قیمت ارزان و کیفیت قابل قبول برای کودک و نوجوان دلبندتان بهترین دوچرخه را در سطح قیمتی ارزان خریداری نمایید.

قیمت دوچرخه کودک

قیمت دوچرخه به کیفیت آن، سایز دوچرخه، نام برند آن و ساخت کشور تولیدکننده و همینطور قطعات آن بستگی دارد. در لیست آگهی های بالا میتوانید قیمت دوچرخه کودک و نوجوان را مشاهده نمایید.

دوچرخه بچه گانه دست دوم

شاگر قصد خرید دوچرخه بچه گانه دارید و از نظر مالی توانایی خرید یک دوچرخه کودک نو را ندارید اصلا نگران نشوید چون سایت ها و اپلیکیشن هایی هستند که میتوانید در آن انواع دوچرخه بچه گانه دست دوم در حد نو و سالم را تهیه نمایید. اگر بخواهیم یکی از این وب سایت ها را برای خرید دوچرخه بچه گانه دست دوم معرفی کنیم وب سایت دیوار، شیپور مناسب است و شما میتوانید از این سایت ها بازدید کرده و دوچرخه دست دوم کودک خود را ولی در حد نو و سالم و تمیز خریداری نمایید.

دوچرخه کودک سایز 12

شدوچرخه سایز 12 برای کودکان در سنین 3 تا 5 سال مناسب می باشد و میتوانید با یک کمک دوچرخه با خیال راحت کودکتان را بر آن سوار کنید و با یک دوچرخه سایز 12 تفریح و ورزش کودک آغاز کنید.

دوچرخه با کیفیت ولی قیمت مناسب

شاید فکر کنید همیشه قیمت کالای با کیفیت بالا بوده و نمیتوانید یک دوچرخه با کیفیت با قیمت ارزان پیدا کنید. پیشنهاد میکنیم با کمی وقت گذاشتن از بین دوچرخه های باکیفیت و ارزان که آنرا روی قیمت فیلتر میکنید در همین سایت خرید خود را انجام دهید و کودکتان را خوشحال نمایید.

چرا باید مهارت دوچرخه سواری را به کودک خود آموزش دهیم؟

امروزه با صنعتی شدن کشورها و افزایش آلودگی هوا استفاده از دوچرخه به تدریج در حال فرهنگ‌سازی است و در آینده جایگزین اتومبیل خواهد شد. این تنها دلیلی نیست که باید دوچرخه بچه‌گانه مناسب خریداری کنید بلکه حفظ سلامتی هم یکی از دلایل مهم است. دوچرخه کودک باید دارای سبد بوده و ظاهری داشته باشد که برای کودک جذاب باشد. وسایل کودکان خود را در رنگ‌های مورد علاقه‌ی آن‌ها تهیه کنید تا با ذوق بیشتری به سمت آن‌ها بروند و از آن‌ها استفاده کنند. سایز دوچرخه بچه‌گانه را باید با دقت بررسی کنید تا کاملا متناسب با سن و وزن کودک شما باشد. به طور کلی دوچرخه باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

  •  داشتن ترمز‌های قوی
  •  جنس بدنه مناسب و همچنین وزن نسبتا کم
  •  داشتن جای قمقمه، کیف و سایر امکانات
  •  صندلی راحت که در صورت استفاده طولانی مدت کودک اذیت نشود.
  •  راحت بودن چپ و راست کردن فرمان دوچرخه