زیورآلات

12 آگهی

ویژه تاج گل کودک 3 عکس
ویژه تل سر کودک 3 عکس
ویژه عینک کودک 4 عکس

عینک uv400 طرح میکی موز

65,000 تومان

نی نی مد
مچبند عروسکی کودکانه 3 عکس

بی بی فن طرح حیوانات

95,000 تومان

فروشگاه مکسی نی نی
هدبند کودک 1 عکس
تل دخترانه بچه گانه 2 عکس

تل با ارکیده و مروارید

10,000 تومان

نی نی گل
گیره بچه گانه 1 عکس

ارکیده

5,000 تومان

نی نی گل
گیره سر کوچک بچه گانه 1 عکس

گیره سر کوچک روبانی

3,000 تومان

نی نی گل
کش سر بچه گانه دخترانه 2 عکس

کش سر پاپیونی

4,000 تومان

نی نی گل

زیور آلات کودک

زیور آلات را همه دوست دارند حتی همان نوزاد و کودک شما نیز در برابر شی براق و طلایی واکنش نشان می دهد و به نوعی جذب آن می شود. اگر نوزاد و یا کودک شما دختر است، قطعاً دوست دارید برای او سنگ تمام بگذارید البته نوزاد پسر نیز زیور آلات مختص خودش را استفاده می کند. نیازی نیست راه دوری بروید، در اینترنت جستجویی کنید و نمونه های مختلف این کالای جذاب و کاربردی دخترانه و پسرانه را ببینید.

امروزه زیورآلات کودک، پایه ثابت سیسمونی هاست و شما می توانید آن را در کنار دیگر اقلام سیسمونی برای نوزاد دختر و پسر خود تهیه نمایید. خرید زیور آلات کودک، نیز دنیای خودش را دارد شما را به دوران بچگی خودتان می برد و بدون شک آن را با عشق تهیه می کنید. طراح های بچگانه ای که شما را بد جوری وسوسه می کند.

گوشواره، النگو، دستبند، تکپوش، آویز، سگک و غیره از جمله مواردی ست که می توانید برای دختر نازتان بخرید البته در هنگام خرید لازم است موارد زیر را مد نظر قرار دهید.
بعد از مشورتی که با اطرافیان نزدیک کردید و اطلاعاتی را از طریق جستجو های مختلف بدست آوردید وارد مرحله بعدی می شوید. در هنگام خرید زیور آلات نوزادی، اگر قصد خرید النگو و یا تک پوش دارید، مراقب باشید، سایز آن متناسب با دست باشد یعنی نه خیلی بزرگ که از دست او بیفتد و نه خیلی کوچک، که باعث ناراحتی او شود. البته اگر کودک شیطون و پر جنب و جوشی دارید، تحرک و ضربه های احتمالی به آن را نادیده نگیرید، بنابراین  از مقاومت و استحکام زیور آلات کودک اطمینان حاصل کنید. 

نگران نباشید در حال حاضر مدل های متنوع و بسیار زیبایی از زیور آلات بچه گانه، متناسب با سن و سال کودک شما موجود است که هم شما و هم کودکتان را شیفته خود می سازد.