لباس نوزاد | بلوز و سرهمی

نمایش 12 از 216 آگهی

لباس بچه گانه

امروزه مادرانی که بچه‌های خردسال دارند، بیشتر به دنبال لباس و بلوز بچه گانه هستند که راحتی بیشتری را برای کودکشان به همراه داشته باشد. در واقع آن‌ها پارچه‌های صاف و نخی را ترجیح می‌دهند که به دلیل لطافت و نرمی خاصی که دارد، به پوست فرزندشان آسیبی وارد نکند. در عصر حاضر به دلیل تنوع فراوان لباس و بلوز کودک در مارک‌های مختلف و رنگ‌های گوناگون و بسیار زیبا، باعث شده کودکان با اشتیاق و شور و شوق فراوانی به خرید بروند و طرح موردپسندشان را انتخاب کنند.

لباس کودک

اما نکته‌ای که در خرید بلوز نوزادی حائز اهمیت است و باعث شده مادران عزیز را با مشکل روبه‌رو کند این است که بچه‌های خردسال چون بیشتر از روی رنگ و طرح‌های فانتزی که روی لباس وجود دارد آن را انتخاب کرده، اما والدین در خرید بلوز کودک معیارهایی از قبیل جنس، کیفیت و سبک بودن پارچه را بررسی کرده و سپس آن را برای فرزند خود انتخاب می‌کند.

لذا برای جلب رضایت فرزند و والدین او، بلوز بچه گانه باید متناسب با فرم و سایز کودک باشد، از دوام و کیفیت بالایی برخوردار باشد و در رنگ‌های شاد و کودکانه پسند طراحی و آماده سازی شود تا انگیزه و اشتیاق کودک را در خرید افزایش دهد.

نکات قابل توجه در انتخاب بلوز بچه گانه

  •  انتخاب نوع پارچه می‌باشد که کودک به خاطر پوست حساسی که دارد بهتر است از پارچه‌های گیاهی و لطیف برای بلوز بچه گانه استفاده نمود.
  •  هر چیزی که بتواند پارگی در بلوز کودک ایجاد کند مثل دکمه، تزیینات به کار رفته در لباس در نظر گرفته شود و در صورت برخورداری بلوز کودک از این تزئینات، بهتر است از خرید آن اجتناب کنید.
بلوز ها به دسته های مختلفی تقسیم می شوند ؛ دخترانه ، پسرانه ، فانتزی ، مجلسی و ... 

بلوز ساده ترین و رایج ترین نوع البسه برای نوزاد به حساب می آیید پس هنگام خرید آن این موراد را در نظر بگیرید :

  1. راحتی نوزاد در آن
  2. سهولت به تن کردن آن
  3. جنس بارچه و قابل شستوشوی مکرر بودن

لباس نوزاد

برای خرید لباس نوزاد کیفیت و جنس پارچه استفاده شده در لباس را مطمئن شوید و همچنین روی لباس ایرانی و خارجی مثل انواع پوشاک و لباس ترک و... تعصب نداشته باشید و مطمئن باشید لباس بچگانه ایرانی به مراتب بهتر از همنوع و جنس چینی آن می باشد و پوشاک ایرانی با پوشاک بچه ترک قابل رقابت می باشد.

در ضمن جهت خرید لباس بچه یا لباس نوزاد، تولید ملی را فراموش نکنید و به فکر جوانان سرزمینمان هم باشیم.

لباس بچه گانه دخترانه

برای خرید لباس بچه گانه دختر میتوانید از آگهی های مربوط به دسته پوشاک کودک استفاده نمایید و مدل های جدید و متنوع ما را در آن بررسی و تحلیل نمایید.

لباس بچه گانه پسرانه

خرید لباس بچه گانه پسرانه کمی سخت تر است چراکه از لحاظ کیفیت و جنس لباس پسرانه می بایست مستحکم و مقاوم باشد زیرا معمولا پسر بچه ها بازیگوش بوده و درصد بیشتری از بچه ها لباس خود را سالم نگه میدارند.

لباس بچه ارزان

برای خرید لباس بچه خود فکر قیمت ارزان آن باشید ولی نه با کیفیت پایین. برای خرید لباس بچه ارزان می بایست به برخی پارامترها نیز توجه شود. برای مثال شما میتوانید یک لباس بچه ارزان باکیفیت را از نوع ایرانی انتخاب کرده و به تن بچه دلبندتان نمایید و لذت ببرید.

لباس بچه خارجی

همانطور که گفتیم همیشه لباس بچه خارجی دلیل بر جنس بهتر و کیفیت بالاتر آن با مشابه داخلی نمیشود و چه بسا لباس بچه خارجی با قیمت های بالا از لحاظ کیفیت پایینتر از نمونه های لباس ایرانی بوده است. البته این را هم صادقانه بگوییم که در 70 درصد مواقع کیفیت لباس بچه خارجی از نوع مشابه ایرانی آن بهتر است.

لباس بچه ترک

زمانی بود که بهترین جنس پوشاک و لباس بچه ترک بازار را گرفته بود ولی با گذشت سالها و افزایش تولید پوشاک داخلی، لباس بچه ترک جای خود را به نمونه لباس بچه چینی و ایرانی داد و بعنوان یک رقیب به موازات لباس بچه ترک جلو می آید.

جهت خرید لباس بچه ترک میتوانید از طریق فروشگاه ها و یا آگهی های لباس بچه ترک اقدام نمایید و ما نیز دائما در پی تولیدکنندگان و ارائه دهندگان لباس بچه ترک و ایرانی با کیفیت قابل قبول و برندهای معتبر خواهیم بود.

لباس نوزادی دخترانه

لباس نوزادی دخترانه شامل دامن، سرهمی، شورت، تیشرت و شلوار و کلاه و ... می باشد

لباس نوزادی پسرانه

لباس نوزادی پسرانه شامل کلاه، دستکش، شلوار و تیشرت و سرهمی نوزادی پسرانه و... می باشد.

لباس دوقلو

اگر نوزاد دوقلو دارید بهتر است از لباس دوقلو نیز استفاده نمایید و کلیه لباس های مشابه را از هر کدام یک جفت تهیه نمایید.

برای خرید لباس دوقلو میتوانید از طریق مشاهده آگهی ها در دسته بندی لباس بچه اقدام نمایید.

لباس نوزادان تازه متولد شده

شما باید کودک خود را به خوبی گرم کنید ، با توجه به اینکه لباس نخی را انتخاب می کنید ، به خصوص لباس هایی که مستقیماً با بدن او تماس می گیرند ، بنابراین کودک شما باید 2 پیراهن زیر یا یک لباس داخلی با نیم آستین بپوشد.

لباس بچه گانه از 7 ماه تا یک سال

باید بدانید که هرچه کودک بیشتر حرکت کند ، پوشیدن لباسهای سنگین تر برای او بیشتر لازم خواهد بود زیرا کودک شما بیشتر از نوزاد در معرض هوا قرار دارد ، بنابراین شما می توانید یک قطعه اضافی (زیر پیراهن) را به عنوان مثال ، روی لباسهای تازه متولد شده اضافه کنید.

لباس بچه گانه از 1 سال تا 3 سال

باید مراقب باشید و لباس های کودک را به محض شروع راه رفتن با دقت انتخاب کنید ، زیرا کودکان در این دوره تحرک زیادی دارند ، بنابراین باید آنها را خوب گرم کنید تا کودک بتواند بپوشد

کاپشن بچه گانه

کاپشن بچه گانه برای کودک شما مهمترین عامل جهت محافظت از او دربارابر بیماریها در زمستان می باشد. در صورتی که کاپشن بچه گانه ندارید حتما آنرا خریداری کنید و برای انتخاب آن باید کیفیت و جنس کاپشن را در نظر بگیرید.