عروسک

نمایش 12 از 12 آگهی

عروسک دخترانه

عروسک عضو پایدار سیسمونی دختر است. اما این جمله به این مفهوم نیست که پسران باید از نعمت داشتن عروسک محروم باشند. از آنجایی که عروسک های ظریف نظیر سرکار خانم "باربی" در سنین بالاتر به کودک معرفی می شوند پس معمولا متولیان واقف بر سیسمونی اقدام به تهییه عروسک هایی بزرگ و معمولا پشمالو می کنند. خرس های قطبی که تی شرت می پوشند ، خرگوش های صورتی با لبخندی تکراری و بی رمق و هر ازگاهی پوسته پوچی از یک مار پایتون ... با اینحال باید دقت کرد که این باغ وحش مصنوعی و بی تاب و تپش از زیر دست یک تولید کننده با وجدان بیرون آمده باشد تا هم مواد اولیه از کیفیت خوبی برخوردار باشند ، هم در دوخت و دوز آن مهارت و کوشش سهمی برده باشد تا فرزند دلبندتان عروسک را به اشاره ای از هم پاره نکرده و محتویات اندورن آن را نبلعد.

مرکز فروش عروسک در تهران

برای خرید عروسک دخترانه و پسرانه در تهران میتوانید از بهترین فروشندگان و تولیدکنندگان به صورت مستقیم انواع عروسک از قبیل عروسک پولیشی، عروسک های پریا، عروسک باربی، عروسک پیکاچو، عروسک های خرس پشمالو در لیست آگهی ها انتخاب نمایید و اطلاعات لازم را بدست آورید.

عروسک دخترانه ایرانی

برای خرید عروسک دخترانه و پسرانه می بایست یا بفکر عروسک خارجی و مارک بود و یا از بین عروسک های ایرانی انتخاب کرد. به هر حال عروسک دخترانه ایرانی که نمونه آن میتوان به عروسک دخترانه ایرانی پریا اشاره کرد با کیفیت عالی قابل عرضه بوده و میتوانید با قیمت ارزان و البته مناسب از تولید کننده خریداری نمایید

عروسک پسرانه

درست است که وقتی صحبت از عروسک می شود ناخداگاه عروسک دخترانه به ذهن شما می آید ولی پسرها هم دل دارند و قطعا عروسک پسرانه نیز برای نوزادان پسر قابل خریداری می باشد. نمونه های عروسک پسرانه میتوان به عروسک پسرانه مرد عنکبوتی و عروسک پسرانه رابین هود، عروسک موشی و ... اشاره کرد.

خرید عروسک پسرانه

برای خرید عروسک پسرانه از تولید کننده داخلی و ساخت ایران میتوانید از بین آگهی های عروسک پسرانه خود را پیدا کرده و با قیمت مناسب آنرا خریداری نمایید.

خرید اینترنتی عروسک

یکی از مزایای خرید اینترنتی عروسک برای سیسمونی و یا کادو و هدیه، میتوان به تنوع زیاد و حق انتخاب انواع مختلف عروسک ها اشاره کرد. شما میتوانید با یک جستجوی ساده هر مدل عروسک ارزان و یا گران قیمت را و همچنین برندهای معتبر و معروف با هم مقایسه نموده و بهترین قیمت عروسک را پیدا کنید و به راحتی آنرا به صورت آنلاین و اینترنتی سفارش دهید و درب منزلتان عروسک کودکتان را تحویل بگیرید.

قیمت عروسک

قیمت عروسک دخترانه و یا پسرانه به موارد مختلفی بستگی دارد برای مثال قیمت عروسک پریا که یک عروسک ایرانی و تولید ملی می باشد قطعا نسبت به قیمت عروسک خارجی ترک کمتر می باشد ولی از لحاظ زیبایی و یا کیفیت بستگی به نوع تولید کننده عروسک دارد. البته قیمت عروسک خارجی با توجه به بالا رفتن قیمت دلار کمی غیر منطقی بنظر می رسد پس بهتر است عروسک های ایرانی را انتخاب کنیم که هزینه سیسمونی یا خوشحال کردن کودک را نیز مدیریت کنیم.

عروسک

بازی کردن برای کودکان بسیار لذت بخش می باشد، آنها با بازی کردن به دنیای دیگری قدم می گذارند. یکی از اسباب بازی هایی که هر کودکی آن را دوست دارد، عروسک است. با توجه به تنوع عروسک ها، برای خرید عروسک به چند نکته دقت کنید، سن کودک، جنس عروسک، سایز عروسک.

به دلیل اینکه نوزادان کنترلی بر روی دستان خود ندارند، عروسک نوزادی سبک و نرم از جنس پارچه‌ می باشد. نوزادان برای کشف حقایق و کنجکاوی در محیط اطراف خود هر چه را که در دستان خود بگیرند در دهان می گذارند، پس عروسک نوزادی نباید دکمه یا هر تزیینات دیگری داشته باشد. کودکان درک بهتری از عروسک ها خواهند داشت، چرا که مهارت های شناختی، احساسی و حرکتی در آنها شکل گرفته است. کودک شما عروسک زیبا را از عروسک زشت تشخیص می دهد پس بهتر است عروسک کودک موزیکال، با موهای زیبا و قابل شستشو باشد. سایز عروسک بچگانه باید اندازه ای باشد که بچه بتواند به راحتی آن را در آغوش بگیرد.

فواید عروسک برای نوزدان و کودکان

عروسک ها می توانند مهارت های اجتماعی کودکان را تقویت کرده و آنها را با مفاهیم اجتماعی آشنا کنند.

  •  اگر عروسک نوزادی صدا داشته باشد شما می توانید حس لامسه و حس شنوایی را در نوزاد خود تقویت کنید.
  •  یاد دادن در آوردن و پوشاندن لباس، مسواک زدن و شانه کردن مو به کودک از جمله کارهای سخت می باشد، اما از طریق بازی با عروسک کودک می توانید به راحتی آنها را به کودک خود یاد دهید.
  •  با حمام کردن عروسک کودک، مراحل حمام کردن را به کودک خود آموزش دهید.
  •  با نمایش های عروسکی می توانید دستشویی رفتن را به کودک خود تعلیم دهید.
  •  غذا خوردن با قاشق را می توانید از طریق بازی با عروسک به کودک یاد دهید.