عروسک

10 آگهی

ویژه تخفیف معلولین عروسک پریا با چشمان آبی برای کودکان 6 عکس
ویژه تخفیف معلولین عروسک پریا برای بچه 6 عکس
ویژه تخفیف معلولین عروسک پریا برای کودک 6 عکس
ویژه اسباب بازی عروسک بی بی فن 2 عکس

عروسک مخملی بزرگ اسب تک شاخ

245,000 تومان

فروشگاه مکسی نی نی
ویژه عروسک موش  نمدی کودکانه 2 عکس

در شکل های مختلف

20,000 تومان

تولیدی خانم آزادی
ویژه تخفیف معلولین عروسک پریا با چشمان قهوه ای برای کودکان 6 عکس
ویژه تخفیف معلولین عروسک پریا برای کودکان 6 عکس

عروسک پریا با چشمان قهوه ای

275,000 تومان

عروسک پریا
تخفیف معلولین عروسک پریا پوست تیره برای کودکان 6 عکس
عروسک موشی نمدی بچه 1 عکس

آقا موش ناقلا 99

30,000 تومان

تولیدی خانم آزادی
عروسک موش نمدی کودک 1 عکس

15,000 تومان

تولیدی خانم آزادی

خرید عروسک برای سیسمونی

عروسک عضو پایدار سیسمونی دختر است. اما این جمله به این مفهوم نیست که پسران باید از نعمت داشتن عروسک محروم باشند. از آنجایی که عروسک های ظریف نظیر سرکار خانم "باربی" در سنین بالاتر به کودک معرفی می شوند پس معمولا متولیان واقف بر سیسمونی اقدام به تهییه عروسک هایی بزرگ و معمولا پشمالو می کنند ؛ 

خرس های قطبی که تی شرت می پوشند ، خرگوش های صورتی با لبخندی تکراری و بی رمق و هر ازگاهی پوسته پوچی از یک مار پایتون ...

با اینحال باید دقت کرد که این باغ وحش مصنوعی و بی تاب و تپش از زیر دست یک تولید کننده با وجدان بیرون آمده باشد تا هم مواد اولیه از کیفیت خوبی برخوردار باشند ، هم در دوخت و دوز آن مهارت و کوشش سهمی برده باشد تا فرزند دلبندتان عروسک را به اشاره ای از هم پاره نکرده و محتویات اندورن آن را نبلعد.

مرکز فروش عروسک در تهران

برای خرید عروسک دخترانه و پسرانه در تهران میتوانید از بهترین فروشندگان و تولیدکنندگان به صورت مستقیم انواع عروسک از قبیل عروسک پولیشی، عروسک های پریا، عروسک باربی، عروسک پیکاچو، عروسک های خرس پشمالو در لیست آگهی ها انتخاب نمایید و اطلاعات لازم را بدست آورید.

خرید اینترنتی عروسک

یکی از مزایای خرید اینترنتی عروسک برای سیسمونی و یا کادو و هدیه، میتوان به تنوع زیاد و حق انتخاب انواع مختلف عروسک ها اشاره کرد. شما میتوانید با یک جستجوی ساده هر مدل عروسک ارزان و یا گران قیمت را و همچنین برندهای معتبر و معروف با هم مقایسه نموده و بهترین قیمت عروسک را پیدا کنید و به راحتی آنرا به صورت آنلاین و اینترنتی سفارش دهید و درب منزلتان عروسک کودکتان را تحویل بگیرید.

قیمت عروسک

قیمت عروسک به موارد مختلفی بستگی دارد برای مثال قیمت عروسک پریا که یک عروسک ایرانی و تولید ملی می باشد قطعا نسبت به قیمت عروسک خارجی ترک کمتر می باشد ولی از لحاظ زیبایی و یا کیفیت بستگی به نوع تولید کننده عروسک دارد. البته قیمت عروسک خارجی با توجه به بالا رفتن قیمت دلار کمی غیر منطقی بنظر می رسد پس بهتر است عروسک های ایرانی را انتخاب کنیم که هزینه سیسمونی یا خوشحال کردن کودک را نیز مدیریت کنیم.

عروسک

بازی کردن برای کودکان بسیار لذت بخش می باشد، آنها با بازی کردن به دنیای دیگری قدم می گذارند. یکی از اسباب بازی هایی که هر کودکی آن را دوست دارد، عروسک است. با توجه به تنوع عروسک ها، برای خرید عروسک به چند نکته دقت کنید، سن کودک، جنس عروسک، سایز عروسک.

به دلیل اینکه نوزادان کنترلی بر روی دستان خود ندارند، عروسک نوزادی سبک و نرم از جنس پارچه‌ می باشد. نوزادان برای کشف حقایق و کنجکاوی در محیط اطراف خود هر چه را که در دستان خود بگیرند در دهان می گذارند، پس عروسک نوزادی نباید دکمه یا هر تزیینات دیگری داشته باشد. کودکان درک بهتری از عروسک ها خواهند داشت، چرا که مهارت های شناختی، احساسی و حرکتی در آنها شکل گرفته است. کودک شما عروسک زیبا را از عروسک زشت تشخیص می دهد پس بهتر است عروسک کودک موزیکال، با موهای زیبا و قابل شستشو باشد. سایز عروسک بچگانه باید اندازه ای باشد که بچه بتواند به راحتی آن را در آغوش بگیرد.

فواید عروسک برای نوزدان و کودکان

عروسک ها می توانند مهارت های اجتماعی کودکان را تقویت کرده و آنها را با مفاهیم اجتماعی آشنا کنند.

  •  اگر عروسک نوزادی صدا داشته باشد شما می توانید حس لامسه و حس شنوایی را در نوزاد خود تقویت کنید.
  •  یاد دادن در آوردن و پوشاندن لباس، مسواک زدن و شانه کردن مو به کودک از جمله کارهای سخت می باشد، اما از طریق بازی با عروسک کودک می توانید به راحتی آنها را به کودک خود یاد دهید.
  •  با حمام کردن عروسک کودک، مراحل حمام کردن را به کودک خود آموزش دهید.
  •  با نمایش های عروسکی می توانید دستشویی رفتن را به کودک خود تعلیم دهید.
  •  غذا خوردن با قاشق را می توانید از طریق بازی با عروسک به کودک یاد دهید.