شلوار

نمایش 12 از 25 آگهی

شلوار بچه گانه

شلوار بچه‌گانه در مدل‌های مختلفی تولید و البته برای سنین مختلف از جنس پارچه مختلفی استفاده می‌شود. با توجه به حساسیت بدن بچه باید حتماً لباس مناسب برای آن‌ها تهیه شود که پوست بچه را اذیت نکند. برای نوزادان معمولاً شلوار‌های نخی بیشتر خریداری می‌شود البته فقط این جنس مناسب پوست نوزادان نیست. نرم بودن شلوار بسیار مهم هست و اینکه برای تعویض پوشک مادر را به دردسر نیندازد.
شلوار نوزادی هم برای پسرها و هم دخترها باید مناسب سن آن‌ها انتخاب شود و البته مناسب فصل بودن فاکتور اصلی در انتخاب است.

مدل‌های مختلف شلوار بچه‌گانه

شلوار‌های جین، پارچه‌ای و اسپرت انواع شلوار‌های پسرانه هستند. شلوار عروسکی و جین هم از انواع شلوار‌های دخترانه هستند البته برای هر دو جنس شلوار‌های پارچه‌ای مناسبی هم در بازار وجود دارد. دختران معمولاً مدل‌های فانتزی را بیشتر دوست دارند و والدین بهتر است که به علاقه کودک خود برای خرید لباس اهمیت دهند. بچه‌ها معمولاً برای پوشیدن لباس، والدین خود را اذیت می‌کنند اما در صورتی که با سلیقه و میل خوشان خرید را انجام دهید احتمالاً کمتر برای پوشاندن لباس اذیت خواهید شد.
پسر‌ان معمولاً شخصیت‌هایی که نماد قدرت هستند را دوست دارند و بنابراین این موضوع بهتر است در خرید شلوار کودک در نظر گرفته شود البته کیفیت و جنس پارچه باید در اولویت باشد.

شلوار بچه‌گانه باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

شلوار بچه‌گانه با توجه به سن کودک باید دارای ویژگی‌هایی باشد مثلاً در صورتی که کودک پوشک می‌شود باید شلوار آزادتری برای آن انتخاب کرد تا به پوشک فشار وارد نشود. شلوار نوزادی از جنس جین معمولاً مناسب سن این افراد نیست و بهتر است برای سنین بالاتر استفاده شود. برای پسر‌ان مدل‌های اسپرت مناسب‌تر هستند. مدل‌های فانتزی هم بیشتر برای دختران مورد استفاده قرار می‌گیرند. در شلوارهای خانگی و مجلسی از پارچه‌های مختلفی استفاده می‌شود که هر کدام از نظر راحتی متفاوت هستند اما در هنگام خرید والدین حتماً باید روی سلامت جسمی کودک خود تمرکز کنند.

شلوار نباید روی ناحیه کفل کودک و نوزاد فشار وارد کند ، نباید خیلی گرم باشد و البته نباید پوست کودک را ناراحت کند. شلوار های کتانی برای نوزادان مناسب تر هستند چرا که انعطاف پذیر و خنک هستند.