لوازم مادر

12 آگهی

ویژه پیراهن یقه هلالی بارداری 1 عکس

آستین کوتاه دامن دو تیکه با کمربند

90,000 تومان

مامی پوش
ویژه ماکسی بارداری کمر نگین 1 عکس

ماکسی بارداری گیپور توور

248,000 تومان

پا به ماه
ویژه تونیک بارداری حریردار 1 عکس

مناسب برای شیردهی

168,000 تومان

فروشگاه ملیناشاپ
ویژه سارافون بارداری زرشکی رنگ 1 عکس
ویژه سارافون  بارداری نخی و مخصوص شیردهی 1 عکس

سارافون نخی بارداری در دو سایز

118,000 تومان

پا به ماه
ویژه پیراهن بارداری عروسکی 2 عکس

پیراهن بارداری گیپور تور

288,000 تومان

پا به ماه
تونیک بارداری و شیردهی ترگال 1 عکس

تونیک بارداری ترگال و تکرنگ

35,000 تومان

پا به ماه
شومیز بارداری و شیردهی سفید مشکی 2 عکس

شومیز بارداری و شیردهی کرپ حریر کریستال

188,000 تومان

پا به ماه
سارافون نخی بارداری 1 عکس

سارافون بارداری تک رنگ

88,000 تومان

پا به ماه
تونیک نخ پنبه ای  بارداری 3 عکس

تونیک بی بی بارداری نخ پنبه ای

78,000 تومان

پا به ماه
سارافون نخی بارداری تترون 1 عکس

سارافون بارداری تترون و تک رنگ

99,000 تومان

پا به ماه
ماکسی بارداری و شیردهی جین کاغذی 1 عکس

ماکسی جین کاغذی آبی و سورمه ای

218,000 تومان

پا به ماه

خرید ضروریات لوازم مادر

یکی از مهم ترین وظایف مادر پس از زایمان تغذیه نوزاد با شیر مادر است. در صورتی که نوک سینه ی مادر برجسته نبود و یا بریده شده بود مادر می تواند از وسیله ای بنام لوازم مادر کودک به عنوان محافظی بین دهان نوزاد و نوک پستان مادر استفاده کند. اگر نوک سینه ی مادر تو رفتگی هایی دارد که نوزاد نمی تواند شیر را بمکد لوازم مادر نوزاد مکیدن را برای نوزاد و مادر راحت تر می کند. در انتخاب این وسیله باید دقت زیادی کرد زیرا کارایی این وسیله آن قدربا اهمیت است که بدون استفاده از آن نوزاد قادر به تغذیه از شیر مادر نخواهد بود. لوازم مادر بچگانه باید کمی بزرگ تر از نوک سینه ی مادر باشد اگر کوچک تر باشد بر روی سینه ی مادر نصب نمی شود. یکی دیگر از عواملی که در انتخاب این وسیله مد نظر قرار داد این می باشد که هنگام بیمار بودن مادر یا کودک محافظ را باید استریل و ضد عفونی کرد تا هر گونه ویروس و باکتری منتقل نشود.از این وسیله نیز می توانید در مواقعی که سر سینه ی مادر زخم شده، حساس یا خشک شده استفاده کنید تا در حین شیر دهی سینه ی شما دچار درد نشود.

انواع لوازم مادر جهت کمک به شیر دهی

  •  شیر دوش دستی: این وسیله از لوازم مادر بچگانه هنگامی که دوشیدن شیر از سینه ی مادر سخت است و سینه دچار درد می شود بکار می رود تا درد پستان ها کاهش یابد و چون این نوع وسیله تمیز کردنشان مشکل است و اغلب آلودگی ایجاد می کند بهتر است از این وسیله تا حد امکان برای تغذیه ی کودک استفاده نشود.
  •  شیر دوش برقی: این محصول لوازم مادر کودک به وسیله ی موتور کار می کنند. شیر دوش برقی با مکش و چرخش موتور باعث خارج شدن شیر از پستان مادر می شود و معمولا این نوع وسیله برای مواقعی که مادر کنار کودک نیست شیر را هم ذخیره می کند.
  •  شیر دوش سرنگی: برای رفع مشکلات نوک پستان اعم از پستان های فرو رفته یا صاف استفاده می شود. در این نوع لوازم مادر نوزادی از سرنگ های 20 سی سی که انتهای آن ها بریده شده است استفاده می شود و به راحتی می توان آن ها را ضد عفونی کرد.
  •  نوک مصنوعی: این نوع وسیله هم در پستان های صاف و فرو رفته نیز کارایی دارد و معمولا بعد از رفع مشکل نوک پستان مادر،کودک از پستان مادر تغذیه می کند.