مکمل غذای کودک

نمایش 0 از 0 آگهی

شیر خشک و مکمل های غذای کودک 

سرلاک خوری یک محصول مناسب جهت تغذیه آسان کودک طراحی و ساخته شده است. بدن کودکان برای رشد و نمو مناسب علاوه بر شیر مادر به غذا های کمکی نیاز دارد امروزه برای راحتی مادر وکودک وسیله های زیادی وجود دارد که یک نمونه ی ان سرلاک خوری کودک می باشد. انواع سرلاک خوری معمولا فاقد مواد شیمیایی مضر بوده و استفاده از آن ها برای کودک هیچ گونه ضرری ندارد. همه ی اجزای این محصول معمولا از هم جدا می شوند تا به راحتی والدین بتوانند آنها را شستشو دهند. سرلاک خوری انواع متفاوتی دارد که از جمله می توان به سرلاک خوری شیشه ای، لیوان سرلاک خوری و سرلاک خوری قاشق دار اشاره کرد. این وسیله هم چنین به بلع درست مواد غذایی به کودک کمک میک ند و از سن شش ماهگی به بعد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

فواید سرلاک خوری در کودکان

تاخیر شروع غذای جامد کمکی بعد از شش ماهگی کودک معمولا توصیه نمی شود زیرا ممکن است شروع نکردن غذای کمکی اثر بدی روی رشد و تکامل نوزاد داشته باشد. به خاطر همین موضوع سرلاک خوری نوزاد متناسب با سن کودک طراحی شده است. از جمله ویژگی های مهم این محصول وجود یک قاشق برای تغذیه ی راحت تر کودک می باشد که برای دادن سوپ، پوره، سرلاک و مواد غذایی که بصورت مایع و رقیق هستند استفاده می شود. همچنین والدین به کمک این وسیله می توانند مواد غذایی مورد علاقه ی کودکان خود را بدون هیچ گونه مشکلی مثل ریزش و ورود میکروب به غذا جابجا و حمل کنند. رنگبندی های متفاوت سرلاک خوری بچگانه باعث جلب توجه کودک به خوردن مواد غذایی می شود .این وسیله نیز می تواند از پریدن ناگهانی غذا به گلوی کودک حین خوردن مواد غذایی رقیق و خفگی کودک جلوگیری کند. ازکارایی مهم دیگر این محصول دادن دارو، آبمیوه و شیر به کودک و داشتن قیمت مناسب برای خرید می باشد.

شست و شوی هر کدام از ظروف بچه عملیاتی زمان بر و خسته کننده است ، پس بهتر است از ظرف مخصوص سرلاک استفاده کنید تا علاوه بر بهره بردن از نی و محفظه مکش مناسب برای مایع غلظ سرلاک ، در زمان خود نیز صرفه جویی کنید.