پتوی کودک و نوجوان

خرید پتوی کودک

یکی از ضروری ترین و پرکابردترین وسایلی که در اولین روزهای تولد نوزاد مورد استفاده قرار می گیرد، پتوی نوزادی است. این پتو دارای بافت بسیار نرم و راحتی هستند که هم به راحتی می توان کودک را در جای پیچید و هم او را از سرما محافظت کرد. البته پتوی کودک در دو نوع در بازار موجود است که دسته ای از آنها کمی کلفت هستند، ولی دسته ای دیگر که با نام پتوی دورپیچ همه آن را می شناسند، دارای ضخامت کمی بوده و از آن می توان در طول سال استفاده نمود. پتوی بچه گانه علاوه بر جنس مناسب باید دارای ابعاد متناسبی نیز باشد تا به راحتی با استفاده از آن بتوان بچه را پیچیده و او را در بغل گرفت

خصوصیات پتوی مناسب کودک

پتوی نوزادی اگر دارای کیفیت و بافت مناسبی باشد می تواند به کودک حس در رحم مادر بودن را القا کرده و بر کیفیت خواب و آرامش او تاثیر بگذارد. در ضمن این پتوها باید دارای رنگ بندی شاد و در عین حال آرامش بخشی باشند تا حس خوشایندی را در کودک به وجود آورد. همچنین باید پدر و مادرها توجه داشته باشند که الیاف این پتو برای کودک حساسیت ایجاد نکند. یکی از مهمترین نکاتی که در این پتوها باید در نظر گرفته شود قابل تنفس بودن آن است، به این معنا که اگر پتو بر روی صورت نوزاد بیافتد باید هوا از بین منافذ آن عبور کند. پنبه یکی از مواد قابل تنفس مورد استفاده در پتوی کودک است. آن چه که در تهیه ی پتوی مناسب باید مد نظر قرارداده و متناسب با آنها این وسیله را بخرید عبارتند از:

  •  خرید پتویی با ابعاد مناسب برای کودک
  •  داشتن رنگ بندی شاد و جذاب
  •  توجه به جنس به کار رفته در پتو
  •  قابل تنفس بودن پتو

قیمت پتوی نوزاد و کودک

برای خرید پتوی نوزادی با قیمت مناسب میتوانید در فیلتر محصولات سیسنینی قیمت پتوی کودک خود را وارد نمایید تا پیشنهادات سیسنینی را دریافت کنید. البته قیمت پتوی نوزاد بسیار متفاوت بوده و به عوامل مختلفی از قبیل جنس پتوی کودک، کیفیت بافت پتو، برند پتو و ... بستگی دارد ولی یک نکته مهم را هم فراموش نکنید که صرفا به قیمت پتوی نوزادی با معیارهایی که گفتیم توجه نکنید بلکه نحوه خریدی که شما انجام میدهید بسیار مهم است. منظور از نحوه خرید چیست؟

راهنمای خرید پتوی نوزادی ارزان ولی با کیفیت

گفتیم نحوه خرید شما مهم است و در قیمت تاثیر زیادی خواهد داشت. برای مثال اگر برای سیسمونی نوزاد پتو و کالای خواب و به طور کلی همه لوازم و ضروریات سیسمونی را از تولید کننده اصلی و بدون واسطه خریداری کنید قطعا تاثیر به سزایی در هزینه های شما خواهد داشت لذا ما در وب سایت سیسنینی شرایطی را فراهم کردیم که شما عزیزان که قصد خرید لوازم کامل سیسمونی برای نوزاد دلبندتان را دارید بتوانید بدون واسطه از معتبر ترین تولید کنندگان خرید خود را انجام دهید و با آگاهی و داشتن حق انتخاب ار بین هزاران تولید کننده یک سیسمونی ارزان ولی با کیفیت تهیه نمایید و در این شرایط موجود که قیمت های بالا و گران در بازار حکم فرماست سیسنینی سعی دارد گامی را جهت حل کردن این مشکل و آسان کردن خرید خوب با قیمت های مناسب را بردارد تا همه اقشار جامعه از هر سطح درآمدی بتواند برای کودک و نوزاد خود اتاقی زیبا و کامل با همه لوازم مورد نیاز سیسمونی را تهیه و خریداری نمایند.