کلاه کودک

نمایش 12 از 19 آگهی

انواع، قیمت و خرید کلاه بچه گانه

نیاز به توضیح نیست که مهم ترین عضو بدن سر او می باشد. پوشش مناسب سر در شرایط آب و هوایی و موقعیت های مختلف از جمله راه های محافظت از سر می باشد و این موضوع نه تنها شامل کودکان بلکه بزرگسالان را نیز در بر می گیرد. اگر نوزاد و یا کودکی در خانواده شما وجود دارد سلامت بدن و به ویژه سر او را بسیار جدی بگیرید. اگر می خواهید وسیله ای برای او خریداری کنید پس از کلاه کودک شروع کنید.

تولید متنوع کلاه، نیاز نوزاد و کودک شما را تامین می کند. در حال حاضر کلاه کودک با توجه به فصول سال و نوع کاربرد آن بسیار متفاوت می باشد. کلاه کودک شما  با این موضوع که کدام ماه و فصل را تجربه می کند، بستگی دارد. در فصل بهار کلاه های لبه دار را برای محافظت از صورت و پوست  او استفاده کنید و در فصل پاییز و زمستان از کلاه بچه گانه بافتنی تا گرمای لازم را برای او تامین کند، ضمن اینکه کلاه نوزادی حمامی که به کلاه دوش نیز معروف است، دغدغه ناراحتی فرزند در برابر حمام کردن را کاهش می دهد.

البته نیاز نیست تمام مدت سر نوزاد را با  کلاه بپوشانید بلکه زمان استفاده از آن را خود کودک مشخص می کند. یکی از دلایل سکوت و آرامی فرزند شما، احساس سرما است. در چنین شرایطی حتی اگر در منزل نیز هستید، این موضوع را مد نظر داشته باشید.

در هنگام خرید کلاه کودک به سه فاکتور طراحی، جنس و رنگ آن توجه کنید.

  1.  طراحی به نوع کاربرد آن تمرکز دارد. اینکه شما کلاه گرمکن بخواهید، یا تابستانی و یا برای حمام و حتی از نوع خلبانی با سلیقه و نوع نیاز شما بستگی تطبیق داده می شود.
  2.  رنگ کلاه را با توجه به فصل، انتخاب کنید. طبیعی ست که اگر در فصل تابستان هستیم، رنگ روشن مناسب می باشد تا از انعکاس نور و تشدید گرما جلوگیری گردد و در فصل زمستان نیز رنگ تیره، گزینه مناسب تری خواهد بود چرا که گرمای لازم را تامین می کند. 
  3.  جنس کلاه نیز از مهم ترین فاکتورهایی ست که در محافظت از پوست سر نوزاد، نقش دارد. کلاه های تولید شده از الیاف طبیعی و نخ، بهترین جنس را دارا می باشند.

با تمام این اوصاف و به دلیل اهمیت این کالا، کلاه نوزادی را پیش از آنکه نیاز فوری آن بوجود آید، از نمایندگی های فروش معتبر در محل سکونتتان و یا به صورت اینترنتی خریداری نمایید.

حال که قصد دارید سر بچه کلاه بگذارید ؛ بهتر است که کلاهی خوش رنگ و لعاب و خوش دوخت انتخاب کنید.