لوازم دستشویی و حمام

خرید لوازم حمام و دستشویی نوزاد

حمام کردن کودکان یکی از سخت¬ترین کارهایی است که به دلیل ظرافت و لطافت فراوان پوست کودک، مادران عزیز با کلی عشق و البته دقت فراوان آن را انجام می¬دهند و از طرفی لغزنده بودن محیط حمام و دستشویی یکی از مواردی است که والدین در هنگام استحمام فرزند خود باید بدان توجه کنند.
در همین راستا استفاده از لوازم حمام و دستشویی کودک امری ضروری و مهم می¬باشد که به شرح زیر است:
صابون یا شامپو بچه¬گانه، وان بچه¬گانه، اسباب‌بازی‌های داخل حمام، حوله نرم بچه¬گانه، دستمال مرطوب کودک، حوله توالت کودک که با داشتن این لوازم مادر با آسودگی و خیالی راحت کودک خود را حمام می¬کند.

در واقع نوزادان نرم¬ترین و حساس¬ترین پوست بدن را دارند لذا در حین حمام کردن آن¬ها حتماً باید از لوازم حمام و دستشویی نوزادی که شامل: لوسیون¬های مخصوص کودک از قبیل اسطوخودوس، وانیل که به دلیل عطر و طعم بوی خوبی که دارد و هم¬چنین مواد شستشو و شامپوهای نرم¬کننده متناسب با پوست نوزاد، حوله نرم نوزادی، دماسنج حمام نوزادی و پوشک نوزادی جهت استحمام آن¬ها استفاده نمود.

خرید لوازم حمام کودک

نوزادان و کودکان نوپا در زمان حمام واکنش¬های متفاوتی را از خود نشان می¬دهند مثلاً برخی ممکن است عاشق آب باشند، برخی از کودکان ممکن است گریه کنند و سروصدا به راه اندازند. در هر صورت وجود لوازم حمام و دستشویی بچه¬گانه از قبیل اسباب-بازی¬ها و عروسک¬های کودکانه که بچه¬ها را سرگرم و مشغول بازی کند و از طرفی بتوان از آن¬ها در حمام استفاده کرد از اهمیت فراوانی برخوردار است.
در واقع هنگامی که صحبت از حمام کودک می¬شود اولین چیزی که ذهن ما را به خود مشغول می¬کند تهیه لوازم حمام و دستشویی کودک می¬باشد که موجب می¬شود والدین هم سلامتی نوزاد و یا کودک خود را تضمین کنند و هم باعث استحمام او شوند.