خرید محافظ سر کودک

زمانی که کودک نوپا تلاش می کند تا روی پاهای خود بایستد، می توان هیجان را در صورت او به خوبی مشاهده کرد. او باید بارها بر زمین بیفتد تا بتواند به خوبی راه برود و بدود. از جمله قسمت هایی که ممکن است در اثر افتادن کودک صدمه ببیند، سر کودک است. با استفاده از محافظ سر کودک از خطرات احتمالی جلوگیری کنید. در هنگام خرید محافظ سر بچه گانه به جنس آن دقت کنید، بهتر است از الیافی تهیه شده باشد که حساسیت زا نباشد و در عین حال نرم باشد تا کودک شما احساس راحتی بیشتری کند.

بهتر است در انتخاب خود دقت بیشتری کرده و الیافی که  قابل شستشو  و بهداشتی می باشند را انتخاب کنید. محافظ سر کودک باید سبک و وزنی حدود صد و سی گرم داشته باشد تا زمانی که کودک در حال راه رفتن است خسته نشود. طراحی آن بسیار اهمیت دارد، نباید به کمر و سر کودک فشار وارد کند. شما می توانید محافظ سر نوزادی که از کالاهای ضروری برای کودک کنجکاو شما می باشد را از پنج ماهگی برای نوزاد خود  تهیه کنید. انعطاف پذیری  و خاصیت ارتجاعی یکی دیگر از فاکتورهای محافظ سر بچه گانه می باشد. زمانی که کودک شما به زمین برخورد می کند، کمترین ضربه به او وارد می شود.

فواید استفاده از محافظ سر کودک

  •  با استفاده از محافظ سرکودک، زمانی که کودک را بر روی زمین می خوابانید بدن کودک با زمین برخورد نخواهد کرد و دچار حساسیت های پوستی نخواهد شد.
  •  وجود حفره در محافظ سر نوزادی اجازه می دهد تهویه هوا به خوبی صورت بگیرد تا سر نوزاد عرق نکند.
  •  محافظ سر بچه گانه از صدمه دیدن احتمالی سر کودک جلوگیری می کند.
  •  می توانید کمربند محافظ سر کودک را متناسب با چثه کودک خود تنظیم کنید.