قایق چوبی اسباب بازی مدل Sailing کودکانه

195,000 تومان
09338473646

هیپوتویز

قایق اسباب بازی چوبی مدل Sailing کودکانه، ابعاد: ۱۷ ☓ ۱۴ ☓ ۷.۵، ساخته شده از چوب درجه یک اروپایی، دارای پوشش غیر مضر دارای استاندارد اروپا، طراحی ارگونومیک، قابل شستشو با آب، قابل بازیافت (برند «Hippo Toys» یکی از معدود برندهای اسباب بازی سبز است که با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین چوب های دنیا و پوشش های کاملاً استاندارد و سازگار با محیط زیست و غیر مضر برای نوزادان و کودکان اقدام به تولید محصولات چوبی اعم از اسباب بازی و دندانگیر نموده است.)برند «Hippo Toys» یکی از معدود برندهای اسباب بازی سبز است که با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین چوب های دنیا و پوشش های کاملاً استاندارد و سازگار با محیط زیست و غیر مضر برای نوزادان و کودکان اقدام به تولید محصولات چوبی اعم از اسباب بازی نموده است.
طراحی خاص و منحصر به فرد این محصولات و همچنین در نظرگرفته شدن مسائل مربوط به رش کودک در ساخت این اسباب بازی ها باعث شده تا با تهیه هر کدام از محصولات HippoToys بتوانید زمینه رشد ذهنی و حرکتی کودک دلبندتان را فراهم نمایید.
قایق اسباب بازی هیپوتویز مدل Sailing دارای یک بادبان پارچه ای از جنس پنبه ۱۰۰% می باشد.
بازی این قایق چوبی، مهارت های حرکتی، ذهنی کودک شما را ارتقا می بخشد و به دلیل اینکه از لحاظ تعادل کاملا شبیه به یک قایق واقعی است میتواند در شناخت و درک مفاهیمی چون "شناور شدن اجسام و تعادل روی آب" به کودک شما کمک کند.
همراه با این قایق دو عدد آدمک چوبی با چهره های دخترانه و پسرانه ارائه شده است که میتواند به توانایی خیال پردازی کودکان و در نتیجه رشد خلاقیت آنها کمک کند.
درک بهتر جهان اطراف یکی از دلایل اهمیت بازی های خیالی بزای کودکان است. بازی های خیالی این امکان را برای کودکان فراهم می کنند که خود را بصورت کلامی، فیزیکی، واکنشی و تعاملی بیان کنند و نقش ها و سناریوهای مختلفی را در مرزهای امن تخیل خود تمرین کنند.
وجود آدمک ها در این قایق، موجب می شود تا کودک به دنیای خیالی خود سفر کند و موقتا از دنیای واقعی جدا شود و درگیر آرزوها و خیالات خود شود.
شما میتوانید با خلق قصه هایی در مورد شخصیت های موجود در قایق و درخواست از کودک جهت شاخ و برگ دادن به قصه، به رشد ذهنی و قوه تخیل کودک کمک کنید.
طراحی زیبا و استفاده از مرغوب ترین چوب های دنیا در ساخت این قایق موجب خواهد شد تا شما با خرید این قایق یک محصول لوکس را به اتاق کودک خود اضافه کنید.
زیبایی و جذابیت این محصول به گونه ای است که قابلیت قرار گرفتن در دکور هر خانه ای، بدون در نظرگرفتن اسباب بازی بودن را داشته باشد.
اشتراک گذاری آگهی در شبکه های اجتماعی
امکان بازگشت کالا
ارسال رایگان
ارسال به شهرستان
دارای رنگ بندی
دارای سایز بندی
ایرانی
خارجی
امکان مراجعه حضوری
ضمانت و گارانتی
پرداخت اقساطی
تخفیف معلولین